Czy Kochanka wywalili bo ma wygrać kochaś?

Czy w popularnym programie teliwizji TVN „Taniec z gwiazdami” producentka foruje swojego kochasia? Mówiąc szczerze nie wiem. Tak przeczytałem na stronach Czy w popularnym programie teliwizji TVN „Taniec z gwiazdami” producentka foruje swojego kochasia? Mówiąc szczerze nie wiem. Tak przeczytałem na stronach w której pracuję.

W związku z tym napisać mi o tym wypada z kilku powodów: po pierwsze bo to Wiadomosci24.pl gdzie pracuję wykryły sprawę i pierwsze o tym poinformowały czytelników. Po drugie, jeśli sprawa się potwierdzi, to będziemy mieli pierwszy w Polsce przykład wykrycia afery przez media obywatelskie.

Co do meritum się nie wypowiadam. Widziałem raz jakieś fragmenty tego programu, nie wiem nawet z której edycji.

Może dlatego nie kręci mnie czy Peter Lucas to Piotr „jakiś tam” np. Kiełbasa i czy z panią producentką łączy go romans czy też nie. Nawet jeśli, to TVN sprawę zamiecie pod dywan. Pani nie będzie widziała Pana przez miesiąc (będą łzy w „Życiu na gorąco”), potem zatańczy Kwaśniewska (starsza, bo młodsza jakoś nie kreci widowni) z Kwaśniewskim. Na koniec stacja zorganizuje konkurs smsowy z pytaniem „czy Kochanek był lepszy od kochasia”. No co się dziwicie: biznes to biznes. Nie?

 
comments powered by Disqus