“Polska” ujawnia wunderfaffe Bronisława Komorowskiego w internecie

Dziś premierę miała nowa Dziś premierę miała nowa kandydata na prezydenta Bronisława Komorowskiego. To odpowiedź kandydata Platformy Obywatelskiej na umieszczony w internecie w YouTube przesłanie do „Braci Rosjan” jego głównego konkurenta Jarosława Kaczyńskiego. Dziennik „Polska” odkrył sensacyjną taktykę Komorowskiego!

Działania PiS w internecie oraz film to prawdziwy nokaut dla Komrowskiego i Platformy. Dotkliwszy tym bardziej, że internet wydawał się być bastionem Platformy. Media a w szczególności rządowe jak Gazeta Wyborcza czy TVN uparcie twierdziły, że wyborcy Platformy to „wykształciuchy” czyli ludzie wykształceni, nowocześni obeznani ze światem.

Nic dziwnego, że media rzuciły się do nowej strony marszałka. Większość napisała niezbyt porywające informacje. Jedyną gazetą, która wykryła prawdziwą wunderfaffe Komorowskiego i Platformy Obywatelskiej jest dziennik „Polska”. Autor tekstu wykrył, że nowa strona Komrowoskiego przeznaczona jest dla osób „niedowiedzących”.

Co prawda próżno szukać tego słowa w słowniku języka polskiego, ale domyślam się, że treść strony ma być tak prosta by była zrozumiała nawet dla „niedowiedzących”. Tymczasem internauci to  – jak mówił ś.p. prezydent Lech Kaczyński Jarosław Kaczyński – „piwko i porno” czyli sporo „niedowiedzy” 🙂

Wydaje mi się, że ten numer może się udać. Nie wiem ile jest takich osób w Polsce, ale czytając nieraz komentarze i artykuły w internecie sądzę, że to całkiem spora grupa. Ba, może nawet dominująca. Jeśli Komorowskiemu i Platformie udało by się by namówić do głosowania na swojego kandydata „niedowiedzących” to myślę, ze ma spore szanse wygrać te wybory.

P.S. Oczywiście zapewne „niedowiedzą” wykazał się redaktor dziennika „Polska”, który zrobił taką literówkę. Zdarza się, ale nie mogłem się powstrzymać bo śmieszne 🙂

Reblog this post [with Zemanta]
 
comments powered by Disqus