O AntyKomor.pl screenów kilka

Źródło: antykomor.pl

Dziś o 6 rano do studenta prowadzącego stronę Antykomor.pl wpadli agenci Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, według [Źródło: antykomor.pl

Dziś o 6 rano do studenta prowadzącego stronę Antykomor.pl wpadli agenci Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, według]1 :

zajmująca się wewnętrznym bezpieczeństwem państwa polskiego, m.in. kontrwywiadem i zwalczaniem terroryzmu na terenie kraju, ogólnej ochrony RP i jej porządku konstytucyjnego.

Dzielni agenci zabrali laptopa, przeszukali piwnicę (pod ziemniakami mogło coś być) i pozostawili studenta z informacją, że to wszystko dlatego iż prowadzą dochodzenie w sprawie zniesławienia Pana Prezydenta Bronisława Maria Komorowskiego urodzonego w Obronikach Śląskich.

W internecie zawrzało. W ciągu 24 według Google internauci wspomnieli o stronie Antykomor.pl  aż 57 tys.  Nieźle! Gdyby „bin student” chciał sprzedać tak fajnie wypromowany adres, to pewnie by nieźle zarobił.

Pal sześć czy student winny czy nie. Mnie zainteresowała prosta rzecz: które z portali poinformowały o informacji, która wyraźnie poruszyła internautów, a więc spory kawałek polskiego społeczeństwa. Przyznam się, że nieźle się zdziwiłem oglądając strony największych polskich firm internetowych, bo okazało się, że JEDYNYM który nie ma tej informacji jest… Onet.pl (no chyba, że nie zauważyłem :-))

Inne jak Interia, WP czy Gazeta a szczególnie TVN24  (brawo, bardzo mocno wyeksponowane) coś tam, coś tam 🙂 mają.

No i bądź tu człowieku mądry. Jedna grupa, a dwa diametralnie różne podejścia!

Gdyby ktoś chciał sobie obejrzeć co było na stronie AntyKomor.pl to można przejrzeć cache strony w Google. Można też w tym samym miejscu obejrzeć multimedia, które zapewne będą koronnym dowodem.

Zdjęcie czołówkowe: archiwum strony Antykomor.pl

 
comments powered by Disqus